Zjistili jsme, že místa máme tolik, že bychom si mohli pořídit něco většího, pohodlnějšího a už si začínáme představovat, jak se tam bude vyjímat. Proto jsme se rozhodli, že se podíváme do letáku, kde nabízejí rohové sedačky.

Jsme uneseni jejich množstvím, barevnými kombinacemi, ale i tím, že jsou nejen do tvaru L, ale i U. Ty se vyjímají hlavně ve velkých prostorách.

Toužíme po rozkládací, nebo ne? Většina z nás chce, aby pro naše větší pohodlí šla rozložit, nebo jen proto, aby u nás mohla přespat návštěva.

 Chceme se pyšnit kůží, nebo látkou, jejíž barvu jsme si mohli v obchodě vybrat?
koberec pod stolkem

A co úložný prostor? Potřebujeme ho? Ano, tohle všechno nabízejí. A je toho ještě víc.

Někteří výrobci jdou tak daleko, že nabízejí polohovací záhlaví, které umožní maximální pohodlí každému, kdo si tam sedne.

Ale to ještě není všechno. Rohovou sedačku si můžeme pořídit i se zabudovanou zásuvkou.

Pokud chceme, aby působila na první pohled luxusně, koupíme si takovou, která stojí na pochromovaných nožičkách, že každá návštěva si toho všimne.
koberec před pohovkou

Některé jsou vyrobeny tak, že opěradlo je po celé její délce. Jiné mají jednu stranu volnou.

Jestli jdeme do obchodu, kde se dají nakombinovat a sestavit varianty podle představ zákazníka, soustředíme se i na možnost, že doma bude stát u zdi, proto nepotřebujeme potáhnout záda sedačky stejným materiálem jako je její zbytek. I tak někteří výrobci vycházejí vstříc zákazníkům. Dokonce se to finančně vyplatí.

Jestli chceme, aby vypadala krásně, můžeme zvolit eco kůži. Snadno se udržuje a imituje pravou kůži.

 

Jestli řešíte, kam si pokládat rozečtenou knihu, kupte si „rohovku“ s vestavěnými policemi z boku. Nebojte se, není to buď police, nebo rozkládání. Vyrobená je tak, že můžete mít obojí.

 

Ale i menší obývák se může pyšnit touto sedačkou. Je o něco málo menší, a je možné si ji nechat sestavit jak v levém provedení, tak v pravém. A opět nemusíte mít strach, že byste byli ochuzeni o úložný prostor, či o rozložitelné lůžko.

Skutečné pohodlí najdete tam, kde jsou nabízeny široké sedáky. Nejen, že můžete mít pochromované nožičky, ale i módní dvoubarevné provedení ve vkusných kombinacích.

Jestli opravdu toužíte po rohové sedačce, věřím, že si dokážete z širokého výběru vybrat. Jsou levnější, které parády nadělají víc než dost, ale také třeba za šedesát tisíc, které jsou nejen pěkné, ale i vyrobené kvalitně, že vám budou sloužit po mnoho let.