Jste příznivci vášnivého sexu, posilujete jej přírodními přípravky na bázi rostlinných adaptogenů a cena viagry bez receptu je položka, co vám nic neříká? Pak jste na dobré cestě pozvednout vaše milování na vyšší úroveň. Vede k tomu mnoho cest, které jsou podmíněné zejména osobními znalostmi a zkušenostmi, a o jedné z nich bychom si tu mohli v krátkosti popovídat.

Hudební symfonie lásky

V ezotericky zaměřených obchodech se velmi často setkáte s podmanivou melodií, která má navodit stav klidné mysli a meditační náladu. Některá hudba v těchto prostorách dokonce zní z reproduktorů a možná, že jí tu doplňuje i vonná tyčinka nebo éterický aromaterapeutický olej. Máme pro vás však mnohem lepší a hlavně vášnivější nápad.

mladí milenci

Zaposlouchejte se do vzdechů vaší partnerky – někteří lidé si opravdu dopřejí k milování hudební repertoár – meditační melodie anebo dokonce populární či folkový žánr v podání zahraničních nebo tuzemských umělců. Nic proti osobnímu vkusu a pěveckým hvězdám, ale nebylo by přece jen lepší zůstat úplně v tichosti? Ale úplně! Máme tím na mysli zajistit takové prostředí, aby tu nebyl slyšet ani tikot nástěnných hodin. Žádná auta, žádný vysavač, žádná pračka, myčka nádobí, a už vůbec ne mobilní telefon nebo televize.

partnerský pár

Zajistěte si ubytování v osamělé horské chatě a dopřejte si sex jen se zpěvem ptáků a s šuměním lesa, což jsou zvuky, šířící se pouze z povzdálí. Začněte se partnerce věnovat v rámci milostné předehry a uvidíte, že každý její milostný vzdech bude pro vás tak intenzivním podnětem k dalším projevům vášně, že nebudete svého rozhodnutí litovat.

Tímto způsobem lze docílit naladění na stejnou frekvenci vaší lásky a mohl by se vám podařit i souběžný orgasmus, což je asi největší odměnou takového aktu. Něžné vzdychání a touha po intenzivnějších projevech lásky, nejsou-li předstírané a vyjadřují-li opravdové emoce, jsou nezapomenutelné a budou vám prospěšné pro navázání na další sexuální dobrodružství.