chlapec, modré autíčko

Chtějí pohyb a neustálou aktivitu, kterou ve volném čase samozřejmě také vyhledávají. Dopřejte jim obojí v rámci trampolíny!

Právě pohybu je však v dnešním světě hodně málo. Přirozeně tak jenom chodíme nebo můžeme běhat, ale další cviky nám hodně chybí. Z těchto důvodů jsou čím dál tím častější právě domácí trampolíny, které můžete vidět už na mnohých zahradách. Jsou poměrně levné a jejich příznivá cena by tak nikoho rozhodně odradit neměla. Jsou skvělé na protažení všech svalů, zabraňují obezitě, zlepšují krevní oběhový systém, plíce čerpají více vzduchu, děti jsou venku, takže nejsou někde zalezlé doma u počítačů, mají pohyb a ještě se jim zlepšuje zdraví. Dobře se přitom pobaví a mohou kdykoliv pozvat i kamarády. Nehledě na to, že větší typy jsou klidně vhodné i pro dospělé, kteří si na tomto zlepší kondičku a fyzičku, stejně tak jako se skvěle pobaví. Koordinaci pohybu můžeme v jakémkoliv věku zlepšovat.

děvčátko, louka, pampeliška

Přesný typ právě pro vás?

Možná budete uvažovat o koupi tohoto produktu, ale jaký typ vybrat?
Podíváme s na některé součásti a také pár informací, abychom více nahlédli do dnešních možností, které se nabízejí.

Trampolína 366 cm má ochrannou síť, která zabraňuje, abyste náhodou nevypadli. Nemusíte se tak bát okrajů, protože jste vždy jištění. K tomu je také žebřík, aby se vám snáze lezlo dovnitř a důležitá je také krycí plachta, která zabraňuje, aby se vám trampolína nepoškodila, je tak v bezpečí a můžete ji klidně i takto zazimovat.
4 nohy do tvaru U udržují vysokou stabilitu. Ochranná síť má až 180 cm takže se nemusíte bát ani toho, že byste náhodou vyletěli, když vyskočíte vysoko. Barvička červená potěší jistě každé ženské i mužské oko. Hodí se kamkoliv ven, takže stačí kousek místa a máte vystaráno. Všechny kvalitní součástky se postarají o to, abyste se nikdy nemuseli bát o svou bezpečnost. Skákací plocha je navíc vyrobena z vysoce kvalitní a odolného materiálu. Ten vydrží jak sluneční záření, tak také vodu a je to odolný PP mesh materiál.

stromy, chlapci, trampolína