Získejte náskok před ostatními a chtějte být informovaní!

V dnešní době se už hledá práce úplně jinak než například před dvaceti lety, kdy uchazeči o zaměstnání obcházeli osobně potencionální zaměstnavatele, čekali na vrátnici, až je zavolají a žádali o pracovní místo. Dnes se nedoporučuje, abyste takto vystartovali na zaměstnavatele, protože dnes se točí všechno okolo času, protože čas – jsou peníze.

čas jsou peníze

Jestliže máte zálusk na nějakou pracovní pozici a firma ji neinzeruje, nejspíše nezajdete přímo za personalistou a nezaklepete mu na dveře v hodinu, která se hodí vám. To byste také mohli odejít s nepořízenou, protože i personalista je limitován časem a mítinky, poradami, on-line semináři … To vše si musí rozplánovat a když vpadnete do kanceláře, kde se řeší personální problémy, asi nebude to pravé ořechové.

Proto zůstaňte v klidu a teple domova, navštivte webový portál nabídka práce třinec a prolustrujte všechny pracovní pozice, které vás zaujmou. Také se můžete zdarma zaregistrovat, a to vám vřele doporučujeme, k odběru novinek.

hlídací pes

Nastavte si h l í d a c í h o p s a, který odvede tu nepříjemnou práci s vyhledáváním pracovních míst za vás! Vy jen zadáte do příslušné „kolonky“ vaši soukromou e-mailovou adresu a zvolíte teritorium, ve kterém se chcete pohybovat, například, aby práce byla v dosahu deseti nebo dvaceti kilometrů, prostě tak, jak vám by to vyhovovalo. A hlídač vám začne posílat nabídky práce, kterou jste si nadefinovali. Budete tak upozorněni dříve, než ostatní a budete mít dostatečný časový prostor, kdy budete moci rychle a střelhbitě reagovat! Součástí bezplatné registrace je i váš souhlas se zpracováním osobních údajů, čehož se nemusíte nikterak obávat. To je dnes už naprosto běžné.

Pro zajímavost uvádíme, že za poslední měsíc bylo na webový portál přidáno na dvacet tři pracovních míst v lokalitě Třinec!