Prodej ready made společností

Jste plní inspirace a chuti do podnikání, ale chybí Vám chuť na řešení zakládání společnosti? Nevadí, firma Companies and offices se o vše postará za Vás. Ready made společnost nebo-li předzaložená společnost, která je zapsána v obchodním rejstříku, s názvem, sídlem, jednatelem, identifikačním číslem a splaceným základním kapitálem. To přivádí na trh firma Companies and offices, která nabízí společnosti se základním kapitálem 18 000,- Kč. Jediné co je poté potřeba zaplatit je cena za společnosti a následně soudní poplatek za zápis změn v obchodním rejstříku, který se hradí soudu. Jednou z nesporně velikých výhod je síť kanceláří. Máte sídlo zakoupené společnosti v Brně, ale hodily by se Vám kanceláře v Praze? Není problém to zařídit díky výhodám koupě ready made společnosti právě u této firmy.

Companies-office

Se sídlem v Praze lze zarezervovat a koupit společnosti s názvy #privezemeodvezeme s.r.o., #kupujemeprodavame s.r.o., Anelast s.r.o., Rollages s.r.o., Wengroso s.r.o., Roseder s.r.o., Geltamex s.r.o., Sevaema s.r.o., Xevanor s.r.o., Walinosa s.r.o. a se sídlem v Brně lze zarezervovat a koupit #faktsikovnyremeslnik s.r.o., #mytoprovaszaridime s.r.o., Balioma s.r.o., Daskalend s.r.o., Herylea s.r.o., Linavel s.r.o., Manueri s.r.o. a Silazia s.r.o..

Logo

Při otevření odkazu na předzaloženou společnost lze zobrazit datum vzniku a zápisu, spisovou značku, obchodní firmu, sídlo, identifikační číslo, právní formu, předmět podnikání, předmět činnosti, statutární orgán (jednatele), počet členů, způsob jednání, společníky, základní podíl a nakonec i kapitál, který je u všech společností stejný. Veškerý tento materiál v případě zájmu lze stáhnout i v pdf verzi. Kromě přímé rezervace si v případě zájmu můžete podat i nezávaznou poptávku pomocí on-line formuláře. Ušetřit tak můžete jak čas tak peníze.