Také vám připadá výraz „snadno a rychle příliš zprofanovaný“? Není divu, vždyť je to typický reklamní trhák, s nímž se snaží nalákat kde kdo, kde koho na výrobky či služby. Rádi bychom se v následujících pasážích textu zmínili o tom, že přestěhovat se snadno a rychle je skutečně možné, a že k tomu vystačíte jen s jednou docela obyčejnou přepravní dodávkou.

stěhování s dodávkou

Zavazadlový prostor pro nábytek i spotřebiče – dodávky jsou výhodné hlavně v tom, že pojmou velké předměty díky výšce nákladového prostoru. Bez problémů dovnitř umístíte vysokou chladničku i šatní skříň, pokud ji nechcete nebo nemůžete rozebrat. Bez problémů si poradíte i se starožitným nábytkem. Velmi důležité je ovšem odhadnout objem stěhovaných věcí a podle toho také pronajímat vozidlo (dle velikosti nákladového prostoru) a zároveň dbát o to, aby vaše věci nepoškodily vůz uvnitř. Každé poškození auta si totiž pronajímatel zařadí do vícenákladů, které budete muset uhradit.

kartonová krabice

Propočítejte si časový odhad – s dodávkou z půjčovny dodávek v Praze 4 https://www.rentcarservice.cz/pujcovna-dodavek-praha jste pány svého času, ovšem měli byste předem znát, jak velký časový úsek budete pro stěhování potřebovat. Především byste měli v okamžiku, kdy si jdete vůz vyzvednout, mít již vše sbaleno a připraveno k odjezdu. Čím více budete pečliví v přípravě, tím méně zaplatíte za pronájem, protože vám samotná jízda nezabere tolik času jako někomu, kdo ve stěhovací den ještě balí věci do krabic.

Vůz i s řidičem – pokud si netroufáte s dodávkou vyrážet do městských ulic, zvláště tehdy, řídíte-li tak velký vůz vůbec poprvé, můžete si jej pronajmout i s řidičem. Není to žádná ostuda a navíc se můžete plně věnovat své práci a lépe promýšlet další postup po nastěhování na nové působiště. Podstatné však je, že stěhování s dodávkou je stále mnohem levnější způsob, než se stěhovací firmou, a že dodávka pojme to, co byste na zadních sedadlech či v kufru osobního auta nepřestěhovali.