Nejprve jste se velmi těšili na pohodlné bydlení, když jste se se sourozenci dohodli, že domek po prarodičích připadne vám. Dohodnuté finanční vyrovnání jste uhradili a než se budete moci přestěhovat, čeká vás velmi náročná rekonstrukce. Zpočátku se zdálo, že bude stačit jen pár drobných úprav, ale u starších staveb se rekonstrukční práce nikdy nedají přesně předem nacenit. Velmi záhy zjistíte, že je třeba vyměnit mnohem více a upravit celou řadu dalších věcí, než jste původně zamýšleli. Nejen, že se prodlužuje doba, kdy musíte jinde platit nájemné, rostou především náklady na nejrůznější opravy a úpravy a skoro to vypadá, že jim nebude nikdy konec.

finanční výdaj

Bez úvěru to nepůjde
Dostali jste se do situace, kdy není možné s rekonstrukčními pracemi počkat a kdy je třeba co nejdříve dokončit úpravy a přestěhovat se. Najednou vám však chybí velká suma peněz. Není možné už dále čekat a odkládat dokončení. Je třeba získat půjčku co nejrychleji a dokončit stavební práce tak, abyste se mohli přestěhovat.

Než začnete vybírat, která půjčka je pro vás nejvýhodnější, je třeba se důkladně seznámit s možnostmi na finančním trhu. A nemáme na mysli jen v bankovní sféře, ale i ve sféře nebankovní. Nebankovní poskytovatelé půjček se snaží prosadit v nelehkém konkurenčním boji, a proto nabízejí velmi příznivé sazby, a to zejména u nebankovních hypoték. Také se můžete těšit na celou řadu nových a pro klienty příznivých produktů. Nebankovní hypotéku znáte i pod názvem americká hypotéka.

generální ředitel

Americká hypotéka je spotřebitelský úvěr, který je zaručený nemovitým majetkem, ale není vázán konkrétním účelem. Americkou hypotéku můžete použít v celé řadě naléhavých situací, kdy potřebujete rychle získat hotovost. Seznamte se s ní, třeba bude ta pravá právě pro financování vašich potřeb. Vyškolení specialisté vám rádi zpracují nezávaznou a předběžnou kalkulaci.