Strategie
Total War: Warhammer II
V případě taktických a válečných her je Total War: Warhammer II naprostou jedničkou. Podle dostupných recenzí je druhý díl lepší než první. Hra oplývá rozsáhlými mapami, nádhernými kresbami a scénami velkých bitev. Také obsahuje nové nástroje pro správu a strategii.
online hry
Plošinovka (skákačka)
Cuphead
Tato plošinovka je inspirována klasickými kreslenými groteskami, které sahají až do třicátých let. Cuphead není lehká hra pro děti, ale to by vás nemělo odradit. Ve skutečnosti je to velmi obtížná hra, která láká svým pohádkovým zjevem. Nikdy nevíte, kde se co skrývá a zda jakákoli animace neskrývá nebezpečí.
Horor
Outlast 2
Outlast 2 je dobrou hrou kvůli příběhu i tím, jaký má spád. Je to hra děsivá a nenechá vás v klidu. Tak to ostatně v tomto žánru má vypadat. V příběhu jste fotožurnalista Blake Langermann a hledáte svou ženu, která zmizela po havárii vrtulníku. Vy sami jste naprosto vyděšení a samozřejmě neozbrojení. Tak příběh začíná …
ovladač her
Sportovní
FIFA 18
Sporty jsou, co se her týče, těžkou kategorií. Poslední dva roky nebyly pro sportovní hry nijak přelomové. Nicméně, vítěz se našel. Bezpochyby je jím hra FIFA 18. Bohužel to není nejlepší hra, kterou by byla PES 2018, ale nabízí mnohem lepší grafiku stejně jako licencované týmy, hráče, turnaje a ligy. To její konkurent nabídnout nemůže.
Závodní hry
Forza Motorsport 7
O hře je známo, že oplývá tou nejlepší grafikou ve své kategorii. V úvodní scéně, na prvním okruhu, zažijete celou škálu změn počasí a jsou to scény velmi uvěřitelné. Hrajete samozřejmě z perspektivy závodníka v kokpitu. Hra je velmi uvěřitelná a nemusíme vůbec zmiňovat úžasnou grafiku závodních aut.
Bojové hry
Injustice 2
Ve hře potkáte opět plno svých oblíbených hrdinů stejně jako v předchozí hře Injustice: Gods Among Us. Pokračování přináší několik dalších hrdinů a darebáků z vesmíru, kteří vypadají daleko lépe než v jiných hrách. Je to bojová hra, takže pořád drtíte klávesnici, ale máte schopnost se pohybovat všemi směry, což hru nečiní nudnou.