Trávíte spoustu času na mobilu? Proč tento čas nezužitkovat? Všichni víme, že při hubnutí je nejdůležitější jídelníček, pohyb a pitný režim. Máme pro vás tipy na aplikace, které vám pomohou zhubnout!
sport v mobilu
Kalorické Tabulky
Nejvyhledávanější aplikace, pro lidi, kteří chtějí mít přehled o tom co jí. Kalorické tabulky obsahují nepřeberné množství jídel a potravin, které jsou součástí jídelníčku každého. Jejich použití je velmi jednoduché. Pro začátek zadáte svůj věk, hmotnost a vaši výšku. Aplikace vám vypočítá BMI a také váš ideální příjem kcal nebo kJ na den. Kalorické tabulky kontrolují i váš denní příjem tekutin a je zde možnost přidat i denní aktivitu. V
Krokoměr
Máte pocit, že jste za den nic neudělali? V tomto vám pomůže krokoměr. Budete překvapení, kolik se dá obyčejnou chůzí spálit. Na začátku nastavíte vaše pohlaví, výšku a váhu a pak už jde vše samo. Aplikace počítá vaše kroky a také kalorie, které chůzí spálíte.
Cvičení na 30 dní
Velmi jednoduchá a přehledná aplikace, plná nejrůznějších cviků. Každý si zde může vybrat partii, na kterou by se rád zaměřil. Samozřejmě je zde možnost cvičit více výzev zároveň. Programy jsou od nejjednodušších po ty složitější. Cvičení jsou opravdu krátká, ale zaručeně se u nich zapotíte. Nepotřebujete žádné vybavení, jde o cvičení, kde cvičíte s vlastní váhou. Každý cvik je zde podrobně předveden a také slovně popsán. Navíc vám každý den vyskočí upozornění, které vám cvičení připomene.
cvičení jógy
Water time Pro
Máte problémy s pitným režimem? Tomu je konec. Water time Pro je velmi jednoduchá a přehledná aplikace, která vám v pravidelných intervalech připomíná pití. Možnosti jsou tu však omezené, můžete zadat pouze vodu, šťávu, mléko, čaj nebo kávu.
S čím vám však aplikace nepomohou, je odhodlání a vytrvalost. Jděte si za tím, co chcete. Jedině tak toho dosáhnete.