Kam se hrabe cyklistika, nebo nohejbal! Je fajn, že se těmto sportům věnujete ve volném čase, ale občas byste si mohli změnit náplň volného času tím, že si zahrajete laser game v praze.

billboard-right

To musíte vyzkoušet!
Vaší výhodou je, že jste Pražáci. A jestli nevyužijete nabídky skvělé laser game v Praze, potom přijdete o neskutečný zážitek! Nakonec, proč byste nemohli po nohejbale pár minut zapadnout do arény, kde se dějí neuvěřitelné věci! A teprve potom můžete usednout ke stolu, kde si konečně také trochu popovídáte a budete popíjet svůj oblíbený mok. Jak jinak byste chtěli zakončit tak báječné odpoledne?

O čem se to tu vlastně mluví?

  • Laser game je hra, která trvá dohromady opravdu několik minut, podle toho, jak rychle dokážete strategicky dojít k cíli.
  • Každá taková hra má trochu odlišná pravidla, takže nemusíte každý večer po nohejbalu hrát stále jednu a tu samou. Můžete vyzkoušet všechny typy, které se nabízejí. Samozřejmě, že postupně. I když!
  • Možná se Vám zalíbí natolik, že se pohrnete hned do několika. Ale pro zážitek, který musíte vstřebat, se doporučuje jen jedna za večer.
  • Je to o strategii, pohotovosti a přesné mušce.

I když jde o několik minut, věřte, že budete mít pocit, jako byste setrvali v aréně dvakrát tak déle. Jestli zvolíte týmovou laser game v praze, nebo bude každý sám za sebe, to už záleží jen na Vás. Ale nakonec je vyzkoušíte stejně všechny. Takže je úplně jedno, kterou hrou začnete.

billboard-left(1)

  • Podstatné bude, že se dokonale pobavíte a aktivně odpočinete.
  • Vyzkoušíte si své strategické dovednosti.
  • A na pár minut se stanete agenty, nebo špiony. Jako zamlada, když jste si s kamarády, nebo se spolužáky ze třídy hráli za domem. Akorát s tím rozdílem, že nosíte na svých bedrech už nějaký ten křížek navíc, ale duchem jste stále chlapci školou povinní, je to tak?

Staňte se alespoň na chvíli akčním hrdinou z filmů, které tak rádi sledujete v televizi! Budete se cítit výtečně, až adrenalin klesne!