Plánujete dovolenou a rádi byste vyjeli někam, kde je krásná příroda a moderní ubytování? Chcete se nechat hýčkat a rozmazlovat? Chtěli byste, aby měl hotel aspoň tři hvězdičky a splňoval všechny vaše přání a požadavky . Máme to pravé ubytování pro vás. V krásném vinařském městečku Mikulov s historickými památky a kulturním vyžitím. Město nabízí vinařské košty a jedinečnou kulturu. Určitě si přijdete na své. Ubytování Mikulov Galant.cz nabízí čtyřhvězdičkový hotel v elegantním stylu. Do hotelu můžete přijet i s mazlíčkem, pro kterého rádi připravíme pelíšek, aby se cítil pohodlně. Pokoje jsou ve třech provedeních.wellness

  • Rodinné pokoje jsou určeny pro skupinu přátel nebo větší rodinu. Mají vysoké nároky na prostor a komfort. Pokoje mají obývací pokoj s kuchyňským koutem a samostatnou ložnicí. Jsou vybaveny televizí, trezorem a vysoušečem vlasů. V celém hotelu je připojení na Wi-Fi. Pokoj je vybaven županem pro pohodlný přechod do wellness centra.
  • Pokoje Standard jsou vybaveny minibarem, trezorem, televizí, Wi-Fi a vysoušečem vlasů. Pokoje jsou zařízený v romantickém stylu ať už pro mladé nebo starší páry. Z pokojů je krásný výhled na pálavské vinice a dominanty Mikulova.
  • Pokoje Deluxe jsou prostorné a komfortní. Pokoje mají terasu a vlastní klimatizaci. Vybavením disponuje stejným jako pokoje Standardní.

masáž zad
Součástí hotelu je vlastní minipivovar s restaurací a vinný sklípek s vinotékou. Milovníci vína i piva si tu přijdou na své. Podáváme v restauraci poctivé jídlo, které si můžete vychutnat na naší letní terase, kde mohou děti dovádět na dětském hřišti. Nebo můžete strávit večer v útulné vinotéce s ochutnávkou moravských vín. Hotel disponuje wellness centrem a saunovým světem. V hotelu o vás bude dobře postaráno. Stačí jen zabalit a můžete vyrazit. Budeme se na vás těšit.