Nechcete si nechat ujít příležitost dopřát si správnou dávku zábavy, která vám dobije ztracenou energii a přinese vám i nové životní zkušenosti a zážitky? V tom případě se neváhejte zúčastnit hry v únikové místnosti, ve které si přijde na své mladší, ale i starší generace lidí.úniková cedule

..1Potěšte přátelé báječným programem

Ne všichni máme tolik možností, abychom si našli dostatek času na naše přátelé a užili si nejen jejich přítomnost, ale i nasbírali další bohaté vzpomínky do sbírky, které nás s nimi ještě více sblíží. Naplánujte proto program, který se bude zaměřovat na vyřešení úkolu. V únikové místnosti Praha Enigma escape si užijete nejen zábavu, ale i adrenalin, vzrušení a pár zoufalých chvilek, kdy vás záhada natolik uchvátí, že budete chtít za každou cenu přijít na to, co se za ní ukrývá.

..2Samara a Dvojitý agent

V nabídce her můžete natrefit na záhadu nebezpečné kazety a dívku jménem Samara, kterou už možná dobře znáte z filmu Kruh. Nemějte však obavy z toho, že vám hrozí nějaké nebezpečí. Tato hra je pouze iluze, která je díky dokonale promyšlenému námětu fantastickým způsobem k tomu, jak si užít napětí a dobrodružství ze světa filmu i v reálném životě.klika od dveří

  • Pokud se pro ni rozhodnete, podívejte se na tento kultovní snímek z pohodlí vašeho domova.

Druhou možností a současně i výzvou pro vás může být ocitnout se v roli agenta.Hra s názvem Dvojitý agent vám dokonale předvede to, jak náročné je být agentem, který schovává tajné informace a musí řešit několik záhad, které zpočátku nemají žádný smysl. Na konci tyto hry vás možná překvapí, že je všechno jinak, než jste si doposud mysleli.

..3Jednoduchá pravidla

V únikové místnosti je nutné dodržovat jistá pravidla. Na hru máte 75 minut vašeho času, během kterých musíte myslet logicky a snažit se hledat i indície, které vás nasměřují na správnou cestu.
Vytvořit si tým můžete ze 2 – 5 hráčů, kteří s vámi budou spolupracovat. Jestli chcete dostat vzácnou radu, je dobré mít po ruce co nejvíce schopných lidí, se kterými vám půjde řešení hádanek snadno, ale i z toho důvodu, že se dokonale zabavíte a budete mít do budoucna – na co vzpomínat.