Propisky a tužky jsou nedílnou součástí každého dne v kanceláři. Propisky jsou a budou využívány mnoho let a rozhodně jen tak neskončí. Pokud máte v práci propisky a tužky, které nejsou nijak potištěné, nebo označené, tak neváhejte a objednejte si nové, které budou přesně podle Vaší představy. Reklamní tužky s potiskem Promodarky.cz Vám vytvoří firma, která má s potisky již 13 letou tradici.

reklamní tužky

Firma, která dělá reklamní tužky a propisky Vám nabídne velký výběr tohoto zboží. Najdete zde kovové propisky, korkové propisky, tužky a pastelky, zvýrazňovače a mnoho dalšího. Tyto propisky a tužky jsou ideální, pro obchodní partnery, klienty, ale i pro Vaše zaměstnance samotné. Potisk, si můžete sami vymyslet, nebo si můžete nechat poradit od firmy. Pastelky samozřejmě prodává firma i v sadách a bude tak na Vás, jaké si vyberete. Samozřejmostí je, že si můžete všechny propisky i tužky objednat bez potisku, je to však škoda, když je tady taková příležitost.

reklamní tužky

Tato společnost Vám kromě propisek a tužek nabídne i další dárkové předměty. V jejich sortimentu najdete tašky, deštníky, hrníčky a sklenice, batohy, kancelářské předměty, klíčenky a mnoho dalšího. Firma Vám samozřejmě udělá i grafický návrh, který je zdarma. Firma má také dodavatele z celé Evropy a zaručuje rychlé dodání objednávky. Pokud Vaše objednávka přesáhne 1500 Kč, tak budete mít navíc dopravu zdarma. Pokud si nebudete něčím jistí, tak neváhejte a běžte na jejich internetové stránky. Zde zadáte tlačítko konzultace zdarma, kde Vám firma zodpoví všechny Vaše otázky. Navíc, si můžete prohlédnout, všechny druhy potisků, které firma dělá.

Pokud tedy sháníte univerzální dárek, který každého nadchne, tak zvolte tuto společnost. Zaručeně se Vám jejich výrobky budou líbit a objednáte zboží jak pro sebe, tak pro své zaměstnance. Proto neváhejte a objednejte si vše ještě dnes.