Stěhujete se do nového domu či bytu? Řekli jste si, že si všechny pokoje vybavíte dle vlastních představ? Vyberete si styl, barvy, místa uložení vybavení a spoustu dalšího. Celé vaše bydlení musí být podle představ. Aniž by se mohlo zdát, tak při výběru vybavení jsou velmi důležité malé doplňky. Ty vyplňují prázdná místa interiéru anebo dodávají celému pokoji větší šmrnc. Teď ale zabrousíme do vybavení obývacího pokoje. Jedna z věcí, která je důležitá pro obývací pokoj je určitě sedačka. Tu vyberete podle možnosti rozměru, barvy a tvaru.

lustr v obýváku

Dále byste se měli zaměřit na obývací stěnu tak, aby ladila s podlahou a se sedačkou. Co většina lidí nenapadne, a to neplatí pouze pro obývací pokoj, jsou právě lustry do obýváku. Jistě budete se svými blízkými trávit nejvíce času právě v obýváku a vždy to nebude přes den, kdy vám vystačí ještě denní světlo. Mnoho lidí si však neuvědomuje, jak je důležité vybrat lustr, který by vám sedl právě k sedačce, ke stěně a k podlaze. Dále si lidé neuvědomují, že i na lustry se mnoho návštěv právě dívá a zkoumá. Lze vybrat spoustu krásných a levných lustrů do obýváku.

lustr

U těchto lustrů bychom se mohli zaměřit nad mnoha kritérii. Jedním z nich je to, kolik světla vlastně budeme v tom obýváku potřebovat. Tedy záleží, jaký počet žárovek budeme chtít na lustru mít. Jako další tu máme materiál. Můžeme si vybrat lustry ze dřeva, z kovu, z keramiky, ze skla anebo z kombinací těchto zmíněných materiálů. Při výběru svítidla si také můžeme vybrat provedení stínidel, které můžou být i z textilu nebo z plastu. Co se týče estetiky, můžeme si vybrat kulatý, obdélníkový nebo čtvercový lustr a rovnou si vybereme také šířku a průměr. Pak už záleží jenom na tom, jakým způsobem budeme dané světlo montovat, buď máte hákový lustr, nebo visací či přisazený. Potřebujete více světla? Kupte si krásný lustr za krásnou cenu!