Led halogen nebo reflektor můžete znát především jako velké a neforemné reflektory, které mají obrovskou sílu a dokážou dosvítit až do vesmíru. Častěji se však v posledních letech setkáváme s poptávkou po menších typech led halogenů a reflektorů, které se používají například k nasvícení výstav, objektů nebo maloobchodních prodejen.
plamínek v žárovce.jpg

A. V dnešní době mají tyto produkty spoustu výhod a to díky moderní technologii výroby. Nespornou výhodou je jejich dlouhá životnost, také jejich bezúdržbový provoz nebo vysoká svítivost. Největší ceněnou výhodou je bezesporu úspora energie. Ta se stále drží na předních příčkách nejlepších vlastností. Díky tomu, že dokážou uspořit spoustu elektrické energie a mají mnoho dalších kladných parametrů, jsou stále číslem jedna v oblíbenosti.
pověšená žárovka.jpg

Výkon a svítivost

Dbejte na to, abyste si vybrali vždy správně. Mezi hlavní parametry se řadí výkon a svítivost. Nejznámějšími výrobci jsou Philips, Megaman a Pila. Na kvalitní značky se můžete spolehnout. Pokud si vyberete produkt z řady Philips, Megaman nebo Pila, tak budete zajisté spokojení. U ostatních výrobců se můžete setkat s horší kvalitou, proto je dobré zajistit si produkt, který bude spolehlivý, za zajímavou nízkou cenu a připravený vám sloužit třeba dalších patnáct let.

Led halogen 50w je připraven pro vaši potřebu.

Osvětlování výstavních míst a dalších objektů

Svítidla mají velký výkon při zachování velice nízké spotřeby, což znamená, že poskytnout dostatek výkonu k osvětlení jakékoliv výstavy, výstavního místa nebo jiného dalšího objektu. Hodí se také pro osvětlení maloobchodních prodejen a velice populární se staly i v případě shoplightingů.

B. Tato svítidla generují velice příjemné světlo. Pokud si vyberete některý z širokého sortimentu produktů, jistě nešlápnete vedle. Světlo je příjemné, avšak při zachování vysoké účinnosti svícení. Také mají daleko menší příkon než je tomu v případě klasických reflektorů, což je další příjemné překvapení.